Canlı Sonuçlar

Türkiye - Süper Lig
MS Antalyaspor 3 - 0 Osmanlıspor FK
Türkiye - TFF 1.Lig
MS Ümraniyespor 4 - 2 Denizlispor
MS Balıkesirspor Baltok 1 - 1 Çaykur Rizespor
MS Adana Demirspor 1 - 0 Adanaspor
İngiltere - Premier Lig
84 Oynanıyor... Arsenal 2 - 0 West Bromwich
İspanya - Primera Lig
83 Oynanıyor... Real Betis 3 - 0 Levante
Portekiz - Premier Lig
81 Oynanıyor... Vitoria Setubal 1 - 0 Boavista
Danimarka - Süperlig
MS AGF Aarhus 0 - 3 Midtjylland
Yunanistan - Süper Lig
MS Xanthi 0 - 0 Asteras Tripolis
İsveç - Allsvenskan
MS AFC Eskilstuna 1 - 0 Göteborg
MS Malmö FF 6 - 0 Elfsborg
MS IK Sirius 3 - 4 Örebro
Almanya - 2. Bundesliga
MS Union Berlin 5 - 0 Kaiserslautern
Fransa - Ligue 2
MS Clermont 1 - 0 Lens
Rusya - Premier Lig
MS Amkar 3 - 0 SKA Khabarovsk
MS FC Akhmat Grozny 1 - 0 Rubin Kazan
Romanya - 1.Lig
MS Botosani 1 - 0 Viitorul Constanta
MS Astra Giurgiu 2 - 3 CFR Cluj
Brezilya - Serie A
02:00 Sport Recife 0 - 0 Vasco da Gama
İrlanda - Premier Lig
MS Cork City 1 - 1 Dundalk
MS St Patrick`s Athletic 2 - 0 Shamrock Rovers
İtalya - Serie B
MS Palermo 2 - 1 Pro Vercelli
Arjantin - Premier Lig
01:05 Lanus 0 - 0 Newells Old Boys
03:05 Estudiantes 0 - 0 San Lorenzo
Norveç - Eliteserien
MS Sarpsborg 08 2 - 1 Odds BK
Hollanda - Eerste Divisie
MS Ajax II 1 - 1 Telstar
MS PSV II 3 - 3 NEC Nijmegen
Polonya - Ekstraklasa
MS Cracovia Krakow 1 - 3 Wisla Plock
Finlandiya - Veikkausliiga
MS JJK Jyvaskyla 1 - 3 Inter Turku
İspanya - 2.Lig
MS Barcelona II 1 - 2 Lugo
İsveç - Superettan
MS IFK Varnamo 2 - 0 GAIS
Hırvatistan - 1.HNL
MS Rudes 1 - 1 Osijek
Norveç - 2.Lig Grup 1
MS Valerenga II 3 - 1 Brumunddal
Ekvador - Premier A 2.Aşama
03:30 Barcelona SC 0 - 0 Delfin
Çek Cumhuriyeti - Czech Liga
MS Slovan Liberec 1 - 1 Slovacko
İsviçre - Challenge Lig
MS Wil 1900 2 - 3 FC Schaffhausen
İsveç - 1.Lig Güney
MS Kristianstads FF 4 - 0 Rosengard
MS IK Oddevold 3 - 1 Qviding FIF
Bahreyn - Premier Lig
MS Manama 1 - 1 Al Hadd
MS Malkiya 4 - 1 Al Ahli
Letonya - Virsliga
MS Liepaja 0 - 1 Jelgava
Kıbrıs Rum Kesimi - 1.Lig
MS Anorthosis 2 - 0 Doxa
Venezuela - Premier Lig Clausura
02:00 Deportivo Tachira 0 - 0 Estudiantes De Merida
İsrail - Ligat HaAl
MS Beitar Jerusalem 1 - 1 Ironi Kiryat Shmona
Bulgaristan - 1.Lig
MS PFC Beroe 0 - 0 Levski Sofia
Kolombiya - Primera B Clausura
23:30 Llaneros 0 - 0 Boyaca Chico
Çek Cumhuriyeti - FNL
MS Hradec Kralove 0 - 2 Pribram
Ermenistan - 1.Lig
MS Banants II 0 - 1 Gandzasar II
MS Lori 2 - 0 Shirak II
MS Pyunik II 0 - 1 Artsakh
Bulgaristan - 2.Lig
MS Ludogorets II 1 - 0 Sozopol
MS Maritsa Plovdiv 1 - 0 Pomorie
MS Oborishte 2 - 1 Lokomotiv G. Oryahovitsa
Ukrayna - Persha Lig
MS Arsenal Kiev 2 - 1 Kolos Kovalivka
MS Helios Kharkiv 2 - 0 Volyn Lutsk
MS Obolon-Brovar 0 - 1 Hirnyk-Sport
İsrail - Liga Leumit
MS Hapoel Ramat Gan 1 - 1 Hapoel Petah Tikva
MS Ironi Ramat HaSharon 1 - 0 Hapoel Bnei Lod
Arjantin - Prim B Nacional
03:05 Atletico Aldosivi 0 - 0 Nueva Chicago
Rusya - 2.Lig Merkez
MS Ararat Moskva 3 - 2 Torpedo Moscow
Rusya - 2.Lig Batı
MS Kolomna 0 - 1 Chertanovo
Rusya - 2.Lig Ural-Povolzhye
MS Ural II 0 - 2 Syzran-2003
Rusya - 2.Lig Güney
MS Krasnodar II 4 - 2 Spartak Nalchik
İtalya - Serie C Grup A
MS Arezzo 0 - 1 Lucchese
Norveç - 3.Lig Grup 1
MS Stromsgodset II 3 - 2 Kvik Halden
Norveç - 3.Lig Grup 4
MS Brann II 0 - 1 Os Turn Fotball
Norveç - 3.Lig Grup 5
MS Kolstad 3 - 4 Rosenborg II
Norveç - 3.Lig Grup 6
MS Lilleström II 6 - 0 Alta II
Arjantin - Primera C
MS JJ Urquiza 0 - 0 Deportivo Armenio
MS Midland 1 - 0 Sportivo Italiano
MS San Martin Burzaco 0 - 2 Deportivo Merlo
00:00 Deportivo Laferrere 0 - 0 Excursionistas
Almanya - Regionalliga Güney Batı
MS Kickers Offenbach 4 - 1 FSV Frankfurt
Danimarka - Reserve Lig Grup 4
MS Hobro Res. 1 - 2 AaB Res.
Arjantin - Primera D
MS Deportivo Paraguayo 1 - 0 Deportivo Muniz
MS Yupanqui 1 - 2 Argentino Merlo
Rusya - U21 Premier Ligi
MS Akhmat Grozny U21 3 - 2 Rubin Kazan U21
Çek Cumhuriyeti - Gençler Ligi CFL
MS Slavia Praha U21 1 - 4 Teplice U21
MS Ceske Budejovice U21 2 - 4 Slovan Liberec U21
MS Jablonec U21 0 - 0 Bohemians 1905 U21
Çek Cumhuriyeti - Gençler Ligi MSFL
MS Zlin U21 3 - 0 Zbrojovka Brno U21
MS Sigma Olomouc U21 2 - 4 Karvina U21
MS Vysocina Jihlava U21 5 - 0 Trinec U21
İngiltere - Non League Premier Güney
MS Hitchin Town 2 - 2 St Ives Town
İskoçya - Development Lig
MS Heart of Midlothian U20 4 - 2 Motherwell U20
Belçika - Reserve Pro Lig
MS Antwerp Res. 2 - 2 Sporting Charleroi Res.
MS Gent Res. 4 - 1 Genk Res.
MS Lokeren Res. 3 - 1 Kortrijk Res.
MS Waasland-Beveren Res. 1 - 6 Sint-Truiden Res.
MS Mechelen Res. 3 - 1 KV Oostende Res.
Hollanda - Reserve Lig Grup A
MS Heerenveen Res. 4 - 1 Cambuur Res.
MS NAC Res. 0 - 1 ADO Den Haag Res.
Hollanda - Reserve Lig Grup B
MS Eindhoven Res. 3 - 1 Helmond Sport Res.
MS PEC Zwolle Res. 6 - 0 Go Ahead Eagles Res.
MS Roda JC Res. 3 - 2 Dordrecht Res.
İskoçya - Development Lig 2 Doğu
MS Alloa Athletic U20 2 - 2 Cowdenbeath U20
İskoçya - Development Lig 2 Batı
MS Albion Rovers U20 0 - 3 Stranraer U20
İngiltere - Premier Lig 2 (Lig 2)
MS Reading U23 2 - 2 Norwich City U23
MS Aston Villa U23 1 - 0 Brighton U23
MS Blackburn Rovers U23 4 - 0 Fulham U23
MS Newcastle United U23 0 - 1 Wolves U23
MS West Bromwich Albion U23 0 - 1 Southampton U23
İngiltere - Professional Development Lig Güney
MS Coventry City U23 2 - 1 Ipswich Town U23
MS Cardiff City U23 4 - 3 Charlton Athletic U23
MS Huddersfield Town U23 3 - 1 Crewe Alexandra U23
MS Sheffield United U23 2 - 1 Barnsley U23
MS Colchester United U23 0 - 0 Millwall U23
MS Hull City U23 0 - 0 Burnley U23
Avrupa U17 Şampiyonası Kadınlar - 1.Eleme Turu Grup 8
MS Macaristan U17 (K) 3 - 0 Moldova U17 (K)
MS Norveç U17 (K) 5 - 0 Bulgaristan U17 (K)
Avrupa U17 Şampiyonası Kadınlar - 1.Eleme Turu Grup 10
MS Avusturya U17 (K) 13 - 0 Gürcistan U17 (K)
MS Kuzey İrlanda U17 (K) 1 - 2 Portekiz U17 (K)
Hazırlık - Kulüpler
MS Union Olimpija 78 - 82 Fenerbahçe Doğuş
Türkiye - Kadınlar Federasyon Kupası Eleme Grup A
MS Edirne Bld. Edirnespor (K) 52 - 81 Mersin BŞB Gelişim (K)
MS Yalova VIP (K) 55 - 62 Ferko Ilgaz KBSK (K)
MS Fenerbahçe Gelişim (K) 42 - 77 Urla Belediye (K)
Türkiye - Kadınlar Federasyon Kupası Eleme Grup B
MS Tosyalı Toyo Osmaniye (K) 64 - 67 İzmit Belediyespor (K)
MS İstanbulgücü SK (K) 52 - 64 Mersin Üniversitesi (K)
MS Çankaya Üniversitesi (K) 46 - 63 Mersin Basketbol (K)
Türkiye - Kadınlar Federasyon Kupası Eleme Grup C
MS Kırçiçeği Bodrum Basketbol (K) 58 - 52 Edremit Bld. Güre Spor (K)
MS Bayraklı Belediyespor (K) 76 - 67 Elazığ İl Özel İdare (K)